app-masky

Jsme produkční společnost působící na trhu od roku 1998.  Vytváříme na objednávku videozáznamy, tv spoty, reklamy, rodinné události (svatby, plesy, výročí,..), firemní prezentace, záznamy školení, večírků a další audiovizuální prezentace. Mezi naše nejžádanější služby patřínatáčení a výroba videopořadů a spotů na klíč (od objednání, scénář, výběr lokací, vlastní natáčení, postprodukce, až po předání finálního záznamu na médiu DVD.

Dále provádíme přepisy videoformátů (PAL, NTSC, filmů 8 mm), natáčení, střih a výroba různých mutací existujících videí. Výsledný produkt je možné převést i do oblíbeného obrazového formátu 16:9. Novou službou je i převod videa do formátu „Chytrých“ telefonů.

Další činností naší společnosti je výroba nových internetových prezentací (stránek) s možností zajištění nové domény (adresy), potřebného prostoru na internetu a pravidelné aktualizace dat.

Zcela ojedinělou službou je výroba a provoz ONLINE VIDEO KANÁLŮ na klíč, které za pomocí speciálních a vyspělých technologií promění Vaše webové stránky v internetovou TV.

Ať hledáte partnera pro projekt na klíč s co nejlepším poměrem výsledné kvality a výrobní ceny, nebo potřebujete co nejrychleji zkopírovat VHS kazetu na DVD/CD, jste na správné adrese. Uděláme vše proto, aby byly Vaše přání a požadavky splněny co nejlépe.


TEL.: (+420) 608 309 022, 606 458 100 | E-MAIL: info@kvmedia.cz