app_kamera film

NATÁČENÍ VIDEÍ – FOTOGRAFOVÁNÍ – PŘEVODY FORMÁTŮ VIDEÍ

xx4Naše společnost natáčí audiovizuální díla na přání. Mezi naše nejžádanější služby patří natáčení a TV reklam, produktových videí, obřadů, firemních akcí, video spotů, webových videí, atd.. Dále provádíme převody analogových videoformátů a střih různých mutací existujících fotografií a videí. Novou službou je i převod videa do formátu „Chytrých“ telefonů. Provádíme také zkopírování VHS kazet a 8 mm filmu na DVD.

.

.


app_kotouc hulka

STŘIH VIDEÍ – ANIMACE – SPECIÁLNÍ EFEKTY

xx3Provádíme kompletní postprodukční činnost při zpracování audiovizuálního díla – střih různých mutací existujících i námi natočených videí, grafiky, titulků. Střih provádíme vždy podle konkrétních požadavků klienta: jednoduchý střih, vytváření obrazových animací, vytváření speciálních obrazových efektů. Vše probíhá od námětu / scénáře, přes získání podkladů, až po korekturu a odevzdání výsledného AV díla.

.

.


app_mokrofon

NAMLOUVÁNÍ KOMENTÁŘŮ – ZVUKOVÉ EFEKTY

xx2Námi zpracovávaná videa jsou doprovázena zvukovou stopou ve formě doprovodné hudby, mluveného komentáře, zvuků z místa natáčení až po speciální zvukové efekty, které se vytváří v našem zvukovém studiu či v exteriérech. Máme vlastní databázi komentátorů (ženy, děti, muži), kteří mohou namluvit komentář k Vašemu videu. Stačí si jen vybrat vhodný hlas. Je možné natočit komentář i s jinou Vámi vybranou osobou.

.

.


app-portfolio

WEB DESIGN – GRAFIKA – VIDEO KANÁL

xx6Další činností naší společnosti je správa webových stránek (prezentačních stránek a e-shopů). Vytváříme nejen jednoduché webové prezentace, ale i složité online video kanály, které můžete využít pro Vaši obchodní činnost (obdoba TV vysílání). Specializujeme se zejména ve vytváření webových videí, které mohou Vaši společnost či produkty a služby upoutat u klientů lépe, než rozsáhlý článek a statické obrázky.

.

.


.

REFERENCE TEL.: (+420) 608 309 022, 606 458 100 | E-MAIL: info@kvmedia.cz